Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przedstawienie jasełkowe

Przejdź do - Przedstawienie jasełkowe
Nasi podopieczni zostali zaproszeni na przedstawienie jasełkowe w Szkole Podstawowej nr 2 w wykonaniu artystów z Zespołu Teatralnego "Trapez".
Dziękujemy za zaproszenie, pokaz talentów, wspólny śpiew kolęd i...ponadprogramowy taniec integracyjny.

 

1 lutego 2023

Bal Karnawałowy 2023

Przejdź do - Bal Karnawałowy 2023
"Niech żyje Bal! Bo to życie, to Bal jest nad Bale!"...
Karnawał to doskonała okazja do zorganizowania balu... dziś w Klubie czas spędzaliśmy na zabawie w rytm biesiadnych utworów. Ale były nie tylko tańce, hulanki i swawole... dla naszych klubowiczów przygotowaliśmy moc atrakcji w postaci "przerywników", zabaw integracyjnych, które pozwoliły na chwilę wytchnienia dla roztańczonych nóg i gardeł nadwyrężonych od śpiewu.
Ps. Do balu trzeba się odpowiednio przygotować, dlatego też ochoczo zabraliśmy się do pracy i w tygodniu przygotowaliśmy kilka imprezowych gadżetów.
26 stycznia 2023

(TY)Dzień Śniegu

Przejdź do - (TY)Dzień Śniegu
W poniedziałek w kalendarzu świąt nietypowych znalazł się wyjątkowy dzień, iście zimowy - Dzień Śniegu! Już od 3 dni świętujemy, poświęcając zajęcia tematyce śnieżnej. Był i quiz z wiedzy o śniegu, śnieżny trening słowny, wspominaliśmy zabawy śnieżne z dzieciństwa, a dziś śnieg stał się bohaterem zajęć plastycznych. Tworzyliśmy tematyczne pejzaże, ukazujące zimę w mieście, na wsi, w górach i nad morzem. Papierowymi rolkami "malowaliśmy" śnieżynki, a niektórzy układali je z patyczków do uszu! Śnieg za oknem pojawił się na chwilę, my stworzyliśmy własny ???? Doznania sensoryczne bezcenne ????
Zobaczcie jakie cuda!
18 stycznia 2023

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie