Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wielkanoc 2021

1 kwietnia 2021

Domowy trening umysłowy

Przejdź do - Domowy trening umysłowy
Wiosna za pasem, a nasz Klub nadal świeci pustkami. Wyjątkowa sytuacja sprawiła, że postanowiliśmy jeszcze bardziej zatroszczyć się o naszych seniorów. W sile wieku ważne jest utrzymywanie sprawnego umysłu, ćwiczenie pamięci i koncentracji. Zajęć grupowych z treningu umysłowego zorganizować nie możemy, ale indywidualne ćwiczenia w warunkach domowych już tak! A wszystko za sprawą Siłowni Pamięci i Fundacji Stocznia.
"Siłownia Pamięci powstała z myślą o osobach starszych, w trosce o ich samodzielność, komfort życia i bezpieczeństwo. A do tego niezbędny jest sprawny umysł, czyli pamięć, logiczne myślenie, orientacja w przestrzeni, uwaga i planowanie. Wraz z ekspertami w dziedzinie psychologii, terapii zajęciowej i gerontologii opracowujemy materiały i narzędzia do treningu umysłu." Misja szczególnie wartościowa w dobie izolacji.
Do naszych seniorów systematycznie będą docierać zestawy ćwiczeń. Zachęcamy do wspólnego działania i troski o nasze umysły!
24 marca 2021

Uszyj torbę dla Kordiana!

Przejdź do - Uszyj torbę dla Kordiana!
Akcję „Uszyj torbę dla Kordiana!” zorganizowała Pani o Czerwonych Włosach Czesława Włuka. Akcja powstała, aby wspomóc zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia małego lublińczanina - Kordiana Lewandowskiego. Każdy z Was może samodzielnie uszyć eko torbę i przeznaczyć ją na sprzedaż lub kupić torbę za często symboliczną kwotę na internetowej aukcji. Cały dochód, co do złotówki, trafi na konto Kordianka w: Fundacja Iskierka
.
16 marca 2021
Czytaj więcej o: Uszyj torbę dla Kordiana!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie