Strona główna

Najnowsze aktualności

"Ćwicz z trenerem"

Powiększ zdjęcie

W piątek zakończyliśmy jedno z działań w ramach projektu "Powrót do zdrowej normalności". Stowarzyszenie "Złote Lata" dzięki pozyskanym z Urzędu Miasta funduszom zaplanowało i zrealizowało cykl zajęć fizycznych "ĆWICZ Z TRENEREM". Uczestnicy pod okiem trenera personalnego próbowali swoich sił w starciu z....gumami oporowymi. Zajęcia przebiegły wręcz śpiewająco, a naszym seniorom ten typ aktywności szczególnie przypadł do gustu. Mamy nadzieję, że po zakończeniu treningu nadal będą kontynuować swoją przygodę z tą formą ćwiczeń.

14 września 2021
Czytaj więcej o: "Ćwicz z trenerem"

Podróżujemy

Powiększ zdjęcie

Wrzesień to miesiąc, w którym po przerwie wakacyjnej uczniowie wracają do szkoły. W naszym przypadku przerwa spowodowana była pandemią. Od maja powoli wracamy do normalności, stosując metodę małych kroków. Ubiegły czwartek stanowił jednak krok milowy...wyjazd edukacyjny do Muzeum Zamkowego w Pszczynie i ogrodów "Kapias" w Goczałkowicach- Zdroju stał się faktem. Jak za starych dobrych czasów, mogliśmy zobaczyć coś nowego, dowiedzieć się czegoś ciekawego i zmienić klimat, ciesząc się świeżym powietrzem, pięknymi widokami i możliwością obcowania z historią.

14 września 2021
Czytaj więcej o: Podróżujemy

Malowana filiżanka

Powiększ zdjęcie
 
Miejski Projekt Streetworkingowy - Lubliniec miasto dobrych emocji.
Na poranną kawę, popołudniową herbatę... personalizowana filiżanka. Mieszkańcy Lublińca stworzyli swoje własne, unikatowe wzory za pomocą specjalnych mazaków. DDP "Klub Seniora" dziękuje za współpracę :)
18 sierpnia 2021
Czytaj więcej o: Malowana filiżanka