GALERIA - KLUB SENIORA LUBLINIEC

GALERIA

Artykuły

2021 Słodkie prezenty dla seniorów

Przejdź do - 2021 Słodkie prezenty dla seniorów

Coraz bliżej święta... 
Pod naszą "klubową" choinką przybywa prezentów.  
Zaprzyjaźnione miejskie placówki pamiętają o Naszych seniorach.  Z całego serca pragniemy podziękować uczniom z Zespołu Szkół Zawodowych na ulicy Klonowej za tradycyjne pierniczki. Miłą niespodziankę przygotowali również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu oraz przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lublińcu za piękne kartki z życzeniami, domowe pierniczki oraz opłatki wigilijne.
 W imieniu podopiecznych DZIĘKUJEMY!

21 grudnia 2021

2021 MIKOŁAJKI

Przejdź do - 2021 MIKOŁAJKI

Dziś nadszedł ten dzień, kiedy odwiedził nas On. Mikołaj. Czekaliśmy na niego okrągły rok...nawet dwa z uwagi na zawieszenie działalności Klubu w  wskutek pandemii rok temu.

Zapraszamy do przeglądania mikołajkowej galerii.

10 grudnia 2021

2021 Jarmark

Przejdź do - 2021 Jarmark
W grudniową niedzielę (5.12) na lublinieckim Rynku odbył się tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystawcy zaprezentowali swoje dzieła w większości o tematyce bożonarodzeniowej. Można było podziwiać i zakupić świąteczne dekoracje, stroiki, wieńce, biżuterię, tekstylia czy świąteczną sól do kąpieli. Po spacerze wokół świątecznych kramów przyszedł i czas na strawę dla ciała - na zziębniętych klientów czekał pyszny grzaniec czy bigos, a dla wielbicieli słodkości przygotowano makówki. Na stoiskach można było również nabyć świąteczne wypieki, już zapakowane, które tylko czekają by je rozpakować w czasie świąt. Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo zimna byli w tym czasie z nami i przywitali św. Mikołaja.
A nasze Stowarzyszenie "Złote Lata" zaprezentowało się tak:
(dzięki wsparciu z pakietu rozwojowego z OWES SWR ).
6 grudnia 2021