AKTUALNOŚCI - KLUB SENIORA LUBLINIEC

AKTUALNOŚCI

Artykuły

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Przejdź do - Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn
W tym roku świętowaliśmy wspólnie 9. marca. Zasiedliśmy razem do południowej kawy i ciacha... i kolejnego deseru ????. Nie zabrakło pamiątkowych laurek, które były wykonywane przez Panie i Panów w największej tajemnicy.
Życzenia, uśmiechy, dobre słowo, tym też raczyliśmy się przy wspólnym stole i zgodnie stwierdzamy, że tak spędzony czas jest wart każdej minuty.
Za to dzień wcześniej razem braliśmy udział w grach integracyjnych i ...zręcznościowych.

 

10 marca 2023

OSTATKI

Przejdź do - OSTATKI
Ostatki kojarzą się z dużą ilością jedzenia i wszelkiego rodzaju hucznymi zabawami. Jest to czas przeznaczony na wybawienie się przed nadchodzącym okresem 40 dni wstrzemięźliwości i oczekiwania w zadumie na Wielkanoc. Czas ten łączy się z wieloma obrzędami i ludowymi tradycjami. Jedną z nich jest zwyczajowy "śledzik". Nasi klubowicze znani są z tego, że lubią tradycję i starają się ją pielęgnować. Nie mogło więc dziś zabraknąć tego rarytasu na naszych stołach.
Był też czas na zabawy integracyjne i zagadki muzyczne, na śmiech i zagadki. Idealne zakończenie karnawału!
22 lutego 2023

Koncert Walentynkowy

Przejdź do - Koncert Walentynkowy

W naszym Klubie nadal utrzymuje się nastrój walentynkowy, a wszystko za sprawą zespołu "Za młodzi na sen". Piosenki o miłości, żarty towarzyskie, wspólnie spędzony czas, wyjątkowa atmosfera pełna pozytywnych emocji - za to wszystko dziękujemy artystom ????.

21 lutego 2023

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie