2020 Świąteczny dar

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 grudnia 2020

„Pora na seniora” to motto Fundacji im. Józefa Fettera. Przyświeca jej cel czynienia świat lepszym miejscem, bez różnic pokoleniowych, samotności i wykluczenia, wypełnionego szczerością, otwartością i szacunkiem. Fundacja powstała, by odmienić los seniorów, często doświadczonych przez los i potrzebujących wsparcia w codziennej egzystencji. Święta Bożego Narodzenia to czas, gdy doświadczamy bardziej, zauważmy więcej i pomagamy chętniej. Święta to czas, gdy Ci potrzebujący dziękują tym goręcej za wszelką pomoc, gdyż ona daje im nadzieję i przywraca wiarę w ludzi.

To właśnie ta warszawska Fundacja odezwała się do nas i wyszła z inicjatywą pomocy lublinieckim seniorom. Współpracowaliśmy z Panią Katarzyną (prezesem Fundacji), naszym elfem i łącznikiem ze Świętym Mikołajem, który skrupulatnie spełniał życzenia podopiecznych usług opiekuńczych, DDP „Klub Seniora” i Środowiskowego Domu Samopomocy.

Ostatecznie 18. grudnia świąteczne podarki dotarły do naszych seniorów i wywołały uśmiech, wycisnęły niejedną łzę.

Dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy pomagali przy tym przedsięwzięciu! Szczególne podziękowania należą się głównemu sponsorowi całej akcji, czyli zielona-energia.com na czele z ludźmi wielkiego serca Panem Michałem Klimczykiem i Łukaszem Fonfarą oraz całemu sztabowi organizatora – Fundacji im. Józefa Fettera „Pora na Seniora".

Dziękujemy!

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie